درباره ما

با شرکت جیره‌باز ایرانیان بیشتر آشنا شوید:

 شرکت جیره‌باز ایرانیان توسط گروهی از متخصصان و کارشناسان خبره تغذیه دام و طیور و با پشتوانه بیست ساله در صنعت دام و طیور، با هدف تولید انواع کنسانتره، رشد و توسعه کیفی صنعت طیور، نزدیک شدن به استانداردهای بین‌المللی، بهینه سازی چرخه تولید، تولید محصول با کیفیت و سالم با قیمت مناسب، به منظور خدمت رسانی به شما عزیزان، تاسیس گردیده است.

این شرکت کادر خود را با زیرساحت‌های منحصر به فرد، همچون مجتمع تولیدی با خطوط تولیدی بسیار مدرن و دقیق، آزمایشگاه بسیار مجهزو پیشرفته با بهترین روش‌های مدیریتی بر مبنای انتخاب بهترین مواد اولیه با کیفیت اروپایی بنا شده است.

تیم علمی و حرفه‌ای ما از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی از مقطع ارشد و دکترای تغذیه دام و طیور تشکیل شده است. شرکت جیره‌باز ایرانیان درنظر دارد با بهره‌گیری از آخرین و بهترین دستاوردهای علمی در جهت تولید با کیفیت‌ترین محصولات، در خدمت شما پرورش دهندگان محترم باشد.

تیم حرفه‌ای ما آماده ارائه خدمات تخصصی رایگان به شما عزیزان به منظور مشاوره و پشتیبانی کاربردی قبل و پس از فروش می‌باشد تا با کاهش هزینه واحدهای تولیدی و پرورشی، راندمان تولید را در واحد‌های مرغداری و کارخانجات افزایش دهند.

هر لحظه در کنارتان هستیم!

اصالت

تخصص

تعهد

با کنسانتره تک مرحله‌ای، دو مرحله‌ای و سه مرحله‌ای

همراه شما هستیم!

فروشگاه